Najlepsze produkty dietetyczne marki Herbalife

Przez: Dominik Zalewski Kategoria: Produkty Herbalife Dodano: Komentarze: 0 Ulubione: 231

Na stan naszego zdrowia oraz wynikające z niego codzienne samopoczucie wpływa bardzo wiele czynników – najbardziej podstawowym i coraz częściej dostrzeganym jest dieta. Dieta rozumiana jako sposób odżywiania, a zatem całokształt tego, co spożywamy na co dzień. Warto sprecyzować znaczenie tego terminu, gdyż pojęcie to bardzo często mylnie używane jest jako synonim diety odchudzającej, gdy tymczasem chodzi o zupełnie inne systemy żywieniowe.

Na stan naszego zdrowia oraz wynikające z niego codzienne samopoczucie wpływa bardzo wiele czynników – najbardziej podstawowym i coraz częściej dostrzeganym jest dieta. Dieta rozumiana jako sposób odżywiania, a zatem całokształt tego, co spożywamy na co dzień. Warto sprecyzować znaczenie tego terminu, gdyż pojęcie to bardzo często mylnie używane jest jako synonim diety odchudzającej, gdy tymczasem chodzi o zupełnie inne systemy żywieniowe. Zasadnicza różnica polega tu na ilości spożywanych kalorii – o ile zwykła (zwana naturalną lub podstawową) dieta stanowi popularny w danej grupie społecznej sposób odżywiania, a jej pożywność mieści się w granicach zera kalorycznego stosujących ją osób, o tyle ten drugi wariant polega na świadomym przebywaniu w deficycie kalorycznym. Oznacza to spożywanie posiłków o kaloryczności wynoszącej mniej niż wynika to z zapotrzebowania danego człowieka. Należy przy tym zachować właściwy rozkład makroskładników – na ogół rezygnuje się z węglowodanów oraz tłuszczy na rzecz podwyższenia podaży białka. Przejście na tego rodzaju dietę może bywać kłopotliwe, dlatego warto sięgnąć po gotowe rozwiązania, np. te, które oferuje sklep Herbalife. Wprowadzenie do swojego jadłospisu jednego lub dwóch koktajli dziennie pomaga utrzymać taki sposób żywienia przez dłuższy okres. Poniżej wyjaśniamy, jak to działa...

Wskaźnik BMR a produkty Herbalife

Zacznijmy od wyjaśnienia terminu – BMR (ang. Basal Metabolic Rate) to podstawowa przemiana materii (PPM), czyli najniższy poziom przemian energetycznych, jakie zachodzą w organizmie i są niezbędne do zachowania podstawowych funkcji życiowych. Innymi słowy, współczynnik BMR określa dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dla osoby pozostającej w spoczynku. Ażeby określić natomiast faktyczne zapotrzebowanie, należy pomnożyć wskaźnik BMR przez odpowiedni przelicznik określany na podstawie prowadzonego trybu życia oraz dziennej aktywności fizycznej. Otrzymany wynik stanowi tak zwane zero kaloryczne, czyli pulę kalorii, po spożyciu której ciało pozostaje w niezmiennej kondycji oraz wadze. Chcąca kształtować własną sylwetkę osoba powinna więc najpierw określić swoje zapotrzebowanie, a następnie pod własne potrzeby skomponować dietę, wchodząc na tzw. deficyt lub surplus kaloryczny. Na ogół liczenie kalorii bywa początkowo trudne, można jednak ułatwić sobie wyrabianie tego nawyku, sięgając po produkty Herbalife, które stanowią gotowe rozwiązania o ściśle określonym oraz zbilansowanym składzie. Włączając te artykuły do swojej diety, można spodziewać się znacznie szybszych efektów – już zamiana dwóch zwykłych posiłków na pełnowartościowe koktajle pozwoli łatwiej kontrolować dietę.

Ile to kosztuje, czyli cennik Herbalife

Tematyka zdrowego odżywiania zyskała w ostatnich latach na popularności, co w cyniczny sposób wykorzystywane jest przez niektórych producentów żywności. Otóż starają się oni wmówić swoim konsumentom, że ich produkt zapewni im szczupłą sylwetkę. Tymczasem skuteczna i – przede wszystkim – trwała redukcja tkanki tłuszczowej wiąże się z koniecznością ograniczenia spożycia kalorii oraz wyrobienia odpowiednich nawyków żywieniowych. Dlatego w Herbalife każdy klient otrzymuje bezpłatny plan żywieniowy zawierający pięć posiłków, z których dwa stanowią gotowe rozwiązania w postaci pożywnych koktajli. Jest to strategia żywieniowa oparta na wiedzy z zakresu dietetyki, co oznacza, że jej skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że cennik Herbalife jest bardzo przystępny, a w jego zakresie mieszczą się nie tylko koktajle czy suplementy, ale również inne ważne usługi. Dla każdego kupującego nieoceniony jest wspomniany bezpłatny plan żywieniowy, bez którego trudno byłoby o trwałe efekty. Co więcej, do każdego zestawu dołączana jest możliwość odbycia konsultacji, podczas których dobierane są produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji korzystającego z usług Herbalife. Uważamy bowiem, że plan żywieniowy powinien zakładać możliwość rotacji poszczególnych składników, co zdecydowanie pomaga w utrzymaniu diety na stałe.

Komentarze

Zostaw swój komentarz