Co zawiera Zestaw IBP ?

 

Wewnątrz Międzynarodowego Zestawu IBP (International Business Pack) znajduje się sztandarowy produkt Herbalife - koktajl odżywczy Formuła 1  już z 25% rabatem.

  • Formuła 1 - Koktajl Odżywczy o smaku waniliowym

Otrzymujesz również :

  • obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania, możliwości podjęcia biznesu w ramach firmy Herbalife.
  • Licencję Herbalife dającą prawo do zakupu z rabatem (lub odsprzedaży w momencie podjęcia decyzji o dystrybucji) wszystkich produktów firmy Herbalife w Polsce i ponad 80-ciu krajach świata. Przedmiotowa umowa obowiązuje przez 1 rok od jej podpisania i jest automatycznie przedłużona po dokonaniu opłaty manipulacyjnej (koszt administracyjny wysyłania dokumentów, informacji itd,) w chwili obecnej jest to kwota 36,60 PLN (brutto).

 
Nawiązanie współpracy z Herbalife International daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

 

                            Podstawowe Korzyści

  • Nie musisz chodzić do biura, żeby pracować
  • Możesz być swoim szefem i pracować w domu.
  • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny.

                          

                            Rozpoczęcie biznesu

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.

 

                                  Co należy zrobić?

 

Należy zacząć od zakupu Zestawu Startowego ( International Bussines Pack) i podpisać licencję z firmą Herbalife.

 

                            Jak wygląda współpraca?

 

Po podjęciu decyzji o biznesie z Herbalife, podpisaniu umowy oraz wysłaniu jej do nas nowy dystrybutor zostaje otoczony szczególną opieką przez nas. Twój "Sponsor" czyli wyznaczony przez nas Dystrybutor Herbalife skontaktuje się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie Ciebie do pracy w metodzie, która najbardziej odpowiada twoim predyspozycjom.

Do kwestii wyszkolenia nowego dystrybutora podchodzimy szczególnie uważnie, ponieważ zależy nam szczególnie na podtrzymaniu dobrego imienia i zbudowanej marki naszego teamu Dystrybutorów Herbalife . Podkreślamy ten fakt, ponieważ bardzo istotne jest to za pośrednictwem kogo podpisujesz umowę.

Ponieważ mamy doświadczone i wyspecjalizowane grupy dystrybutorskie działające za pośrednictwem różnych metod pracy możemy zaoferować metodę najbardziej odpowiednią dla Ciebie.

Możesz pracować bezpośrednio z klientami spotykając się z nimi. Możesz również prowadzić samodzielne biuro Herbalife w którym będzie można prowadzić pokazy oraz konsultacje. Osoby z predyspozycjami do pracy w internecie również mogą liczyć na ogromną pomoc z naszej strony.

 

Możesz w końcu łączyć poszczególne metody pracy, gdyż specyfika każdej z nich jest taka, że nie wyklucza wzajemnego prowadzenia tego biznesu.

Będąc zarazem niezależnymi dystrybutorami Herbalife jako część ogólnoświatowego koncernu tej firmy mamy zapewniony dostęp do najlepszych szkoleń korporacyjnych organizowanych na poziomie regionalnym, krajowym oraz światowym.

Firma Herbalife daje możliwość biznesu. Jednak przychody nie są gwarantowane . To zależy tylko od Ciebie, jak się rozwinie Twój biznes.

Im więcej czasu i serca włożysz w jego rozwój, tym większą masz szansę na sukces !