Pakiet Partnerski Herbalife
  • Pakiet Partnerski Herbalife

Pakiet Partnerski Herbalife

ibp
227,00 zł
Brutto

Rozpocznij swój Biznes z Herbalife!

Płatność:
paypo-logo.png mastercard-logo.png visa-logo.png blik-logo.png przelewy24-logo.png
Wysyłka w:
24 godziny. Darmowa dostawa od 450zł
Dostawa:
od 10,00 zł - InPost Paczkomaty 24/7
Pomogę Ci osiągnąć Twoje cele Nasi Klienci mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji z Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną. Moje dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

 

Jak zostać Licencjonowanym Partnerem  Herbalife?

Nawiązanie współpracy z Herbalife daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu, dając okazję do dodatkowego przychodu. Możesz traktować również ten biznes jako podstawowe źródło dochodu lub dokonywać zakupu produktów ze zniżką na potrzeby swoje, swojej rodziny i przyjaciół. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

Rozpoczęcie współpracy

Rozpoczęcie współpracy z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do zdobywania wiedzy o możliwości prowadzenia własnego biznesu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.

 

Co należy zrobić?

 Należy zacząć od zakupu Pakietu Partnera Herbalife. 

Co zawiera Zestaw Partnerski ?

Wewnątrz  Pakietu Partnera Herbalife znajduje się :

  • Formuła 1 - Koktajl Odżywczy Formuła 1  550g o smaku waniliowo-śmietankowym

Otrzymujesz również :

  • obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania, możliwości podjęcia biznesu w ramach firmy Herbalife.
  • Licencję Herbalife dającą prawo do zakupu z rabatem 25 % (lub odsprzedaży w momencie podjęcia decyzji o dystrybucji) wszystkich produktów firmy Herbalife w Polsce i ponad 80-ciu krajach świata. Przedmiotowa umowa obowiązuje przez 1 rok od jej podpisania i jest automatycznie przedłużona po dokonaniu opłaty manipulacyjnej (koszt administracyjny wysyłania dokumentów, informacji itd,) w chwili obecnej jest to kwota 36,60 PLN (brutto).

 

                                                Jak wygląda nasza współpraca?

Gdy podejmiesz decyzję o rozpoczęciu współpracy z Herbalife, wypełnij online swoją aplikację - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Możesz pracować bezpośrednio z klientami spotykając się z nimi. Możesz również prowadzić samodzielne biuro Herbalife w którym będzie można prowadzić pokazy oraz konsultacje. Osoby z predyspozycjami do pracy w internecie również mogą liczyć na ogromną pomoc z naszej strony.

Możesz w końcu łączyć poszczególne metody pracy, gdyż specyfika każdej z nich jest taka, że nie wyklucza wzajemnego prowadzenia tego biznesu.

Będąc zarazem niezależnymi dystrybutorami Herbalife jako część ogólnoświatowego koncernu tej firmy mamy zapewniony dostęp do najlepszych szkoleń motywacyjnych organizowanych na poziomie regionalnym, krajowym oraz światowym.

Firma Herbalife daje możliwość biznesu. To jak wykorzystasz swój potencjał zależy tylko od Ciebie - Im więcej czasu i serca włożysz w jego rozwój, tym większą masz szansę na sukces! 

 

ibp

Konkretne referencje

Pobierz etykietę produktu wyszukując produkt po numerze SKU (referencyjnym): Etykiety produktów
Pobierz najnowszą broszurę online produktów Herbalife: Broszura produktów
Paczkomat InPost 24/7
10 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD
14 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD Pobranie
16 zł (czas dostawy 48-72h)