Dlaczego dieta Herbalife?

1. Brak uczucia głodu podczas odchudzania z Herbalife

Odchudzanie zwykle kojarzy nam się z głodowaniem, odmawianiem sobie posiłków, ścisłym wyliczaniem i pilnowaniem kalorii, godzin posiłków. Dieta Herbalife jest inna – to odżywianie jakościowe. Podczas całej diety, dzięki zbilansowanym posiłkom oraz odpowiednio dobranym suplementom, nie będziemy czuć głodu. Posiadamy w swojej ofercie także coś dla osób, które uwielbiają słodycze. Proteinowe batoniki pozwolą zaspokoić potrzebę na coś słodkiego. Dieta Herbalife to także nauka zdrowych nawyków żywieniowych – oprócz dwóch posiłków w postaci pysznych koktajli, jednego posiłku głównego, w diecie Herbalife znajdują się także przekąski w postaci warzyw, owoców, sałatek i surówek. Dzięki temu szanse na dodatkową chęć „podjadania” będą zminimalizowane. Produkty na odchudzanie od Herbalife pomagają dostarczyć odpowiednią codzienną dawkę błonnika, białka, witamin i minerałów, których potrzebuje nasz organizm.

2. Dieta Herbalife – odżywianie bez liczenia kalorii

Wiele diet obecnych na rynku wymaga stałego kontrolowania kalorii z iście matematyczną precyzją, co jest niezwykle uciążliwe i kłopotliwe podczas naszego, często szybkiego, trybu życia. Dieta Herbalife została opracowana w taki sposób, aby rozwiązać ten problem. Koktajle odżywcze Formuła 1, które zastępują dwa posiłki w ciągu dnia, posiadają jedynie ok. 220 kalorii, a są przy tym pełnowartościowymi posiłkami. Gdy do tego dodać obiad w granicach 800 kalorii + przekąski (sałatka, surówka, warzywa, owoce, warzywa), okazuje się, że bez trudu i mozolnego liczenia kalorii spożywamy w ciągu dnia odpowiednią ich liczbę i dostarczamy naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych makro i mikro elementów oraz substancji odżywczych.

3. Herbalife, czyli odchudzanie bez wyrzeczeń

Dieta to często dla nas różne zakazy i nakazy, wskazówki, których trzeba się ściśle trzymać, aby osiągnąć efekt. Niestety, bywa, że te porady i przyzwyczajenia często okazują się być niezdrowe dla naszego organizmu. Opracowana przez Herbalife dieta nie polega na kurczowym trzymaniu się zasad. Brak wysiłku fizycznego nie ma bezpośredniego wpływu na efekty kuracji, jednak, jako nauczyciele zdrowego stylu życia, proponujemy Państwu codziennie kilkunastominutowy spacer na świeżym powietrzu dla dobrego samopoczucia.

4. Inwestycja w siebie i swoje zdrowie

Diety polegające na spożywaniu przez długi okres np. samego białka – nie są zdrowe dla naszego organizmu ! Często trafiają do nas Klienci, którzy przez złą „dietę cud” nie tylko nie osiągnęli swoich zamierzonych rezultatów, ale jednocześnie bardzo zniszczyli swój organizm, poprzez niewłaściwe, źle zbilansowane odżywianie. Opracowana przez Herbalife dieta to najwłaściwsza metoda inwestycji w samego siebie. Lata doświadczeń firmy, bogate zaplecze technologiczne i najnowsze osiągnięcia nauki pozwalają stworzyć suplementy i produkty odżywcze, które spełniają najwyższe standardy. Herbalife sprawi, że dieta stanie się przyjemnością, nie zaś koniecznością. Nie szukaj super okazji na aukcjach z niezwykle skutecznymi „środkami odchudzającymi” niewiadomego pochodzenia, bo przecież najcenniejsze jest zdrowie, dlatego szanujmy je, w myśl fraszki Jana Kochanowskiego: „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz...”

5. Zmiana nawyków żywieniowych

Zdrowa dieta to nie tylko same wyrzeczenia! To poszukiwanie takiego stanu, gdy zobaczysz, że zdrowe jedzenie Ci służy, odżywia, poprawia samopoczucie i daje energię do działania. Właśnie taka jest opracowana przez Herbalife dieta. Chcesz kontrolować swoją wagę i wspierać zdrowie? Nie eliminuj z diety wszystkiego, zawężając listę spożywanych produktów do kilku, ponieważ wtedy do Twojej diety wkradnie się monotonia, a to najszybsza droga do jej porzucenia. Szybko będziesz zaczynać od początku i zapewne znowu nie wytrwasz długo. Szukaj alternatyw, zdrowszych zamienników.

Produkty oraz dieta Herbalife opracowana przez naszego dietetyka spowodują, że dostarczysz swojemu organizmowi to, czego potrzebuje do optymalnego funkcjonowania. Twój metabolizm powróci do poprawnego działania, co w efekcie spowoduje spadek wagi, redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę samopoczucia. Zacznij z Herbalife, ale wprowadź zmiany na zawsze! Zdrowy styl życia nie ma końca, a zmiany powinny być wprowadzane w taki sposób, by móc w nich trwać przez cały czas! Wiele ciekawych inspiracji, zdrowych zamienników i pomysłów na obiad oraz inne posiłki znajduje się na naszym blogu lub na fanpage na Facebook’u. Zapraszamy do naszego sklepu z produktami Herbalife!

6. Dieta Herbalife - Gwarancja efektów

Czujemy się na tyle zobowiązani do dostarczenia Ci produktów skutecznych i o wysokiej jakości, że dajemy Ci również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie będziesz z jakiegokolwiek powodu zadowolony z produktów, możesz je po prostu zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu – otrzymasz zwrot za produkty. W ten sposób chcemy dać Ci absolutną pewność, że produkty Herbalife na odchudzanie i nie tylko są najwyższej jakości oraz wyróżniają się swoją skutecznością. Żadna inna firma z suplementami diety nie daje takich możliwości.