Kategoria: Koktajle Herbalife

Aktywne filtry

Koktajle Herbalife

Koktajl Herbalife – pełnowartościowy zamiennik posiłku występujący w wielu smakach. Wybierz swój!

Linia Formuła 1 Herbalife Nutrition oferuje szeroki wybór produktów zastępujących posiłek w celu kontroli masy ciała i prawidłowego odżywiania. Wszystkie koktajle odchudzające z serii Formuła 1 powstają w 100% ze składników wegańskich, a nasze Batony Express są odpowiednie dla wegetarian. Formuła 1 dostarcza wysokiej jakości białka roślinnego oraz wszystkich kluczowych mikro- i makroelementów, których potrzebuje Twój organizm, w formie zbilansowanego posiłku. Koktajl od Herbalife to wygodna, zdrowa alternatywa dla wysokokalorycznego śniadania, obiadu czy kolacji. Można go stosować jako zdrowy zamienny posiłek na śniadanie, obiad lub kolację we wszystkich planach żywieniowych. Formuła 1 koktajli opracowana przez Herbalife, zalecana jest szczególnie osobom, które chcą efektywnie i naturalnie zredukować masę ciała, kontrolować swoją wagę oraz wszystkim mających niedobory składników odżywczych.

Wydajny i atrakcyjny cenowo zestaw koktajli

Najatrakcyjniejszą ofertą jest zestaw koktajli, który wystarczy na znacznie dłużej. Wszystkie z nich dostarczają znakomicie zbilansowane, wysokiej jakości białko z soi. Oprócz tego każdy zestaw koktajli od Herbalife w swoim składzie nie zawiera glutenu ani laktozy. Ma jednocześnie wiele innych substancji odżywczych i dodatków ze składników roślinnych oraz ziół. Warto również wspomnieć, że do każdego produktu opracowanego przez Herbalife z serii F1 dołączamy przygotowany przez dietetyka plan żywieniowy, który uwzględnia preferencje smakowe klienta.

Koktajle odchudzające na naturalnych składnikach

Koktajle odchudzające dostępne w naszej ofercie, mogą zarówno być smacznymi dodatkami, jak i częściowo zastąpić tradycyjne posiłki. W planie można znaleźć spis produktów, jakie powinny znaleźć się w codziennym jadłospisie podczas kuracji, wskazówki dotyczące prawidłowego, zdrowego odżywiania oraz harmonogram posiłków. Choć każdy zestaw koktajli opracowany przez Herbalife składa się wyłącznie ze składników naturalnego pochodzenia, nie zawsze smak czy zawartość musi odpowiadać klientowi. Posiadamy szeroki wybór produktów, dzięki czemu możemy zaproponować mieszanki różnego rodzaju.

Szerokie zastosowanie produktów Herbalife F1

Niezależnie od tego czy zależy Państwu na wzbogaceniu swojej diety, czy osiągnięciu idealnej masy ciała i pięknej sylwetki, każdy dostępny w naszej ofercie koktajl od Herbalife przybliży do postawionego sobie celu. Specjalnie przygotowywane i opracowane przez specjalistów składy znajdują szerokie zastosowanie, nie tylko w odchudzaniu. Stworzone przez Herbalife produkty F1 podnoszą poziom energii i oczyszczają organizm. Wszystkie to wysokiej jakości artykuły dostępne w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.