Kim jesteśmy

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy globalnym liderem w kategorii produktów zastępujących posiłek, suplementów diety i kosmetyków pielęgnacyjnych. 

Każdego dnia na świecie spożywanych jest ponad 4 miliony koktajli Herbalife Nutrition

Określamy potrzeby naszych Klientów i łączymy swoje odkrycia z najnowszymi osiągnięciami nauki. Nasi naukowcy i dietetycy współpracują z Partnerami na światowym poziomie, by zaoferować Klientom lepsze odżywianie. Herbalife Nutrition intensywnie inwestuje znaczące środki w nowe laboratoria, sprzęt do testów, zakłady produkcyjne składniki i utalentowanych naukowców, by spełnić rygorystyczne standardy wyznaczane przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) i Organizację Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego (NSF International)

Gdzie jesteśmy

GDZIE JESTEŚMY?

Firma Herbalife Nutrition, założona w 1980 roku, działa obecnie w ponad 90 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 8 000 pracowników.
Zakład Innowacji i Produkcji Herbalife Nutrition w Winston-Salem w Północnej Karolinie ma 75 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i obwód 5 km, co czyni go największą fabryką Herbalife Nutrition. Otwart w 2014 roku, zwiększył nasze możliwości dostarczania produktów najwyższej jakości ludziom na całym świecie.

Dlaczego Nasze Produkty

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZE PRODUKTY?

Instytut Herbalife Nutrition, złożony z ekspertów z całego świata, ma za zadanie promowanie zdrowego odżywiania poprzez prowadzenie badań klinicznych i edukacji.

Naszym celem jest ułatwienie dostępu do zbilansowanego odżywiania. Aby to zrobić, postanowiliśmy zainwestować w naukę. Nasi naukowcy (m.in. David Heber, Ph.D przewodniczący Rady Odżywiania Herbalife Nutrition) poświęcili trzy ostatnie dekady tworzeniu niskokalorycznych produktów wysokiej jakości, by Twój nowy plan zdrowego odżywiania stał się łatwiej dostępny.

Inwestujemy w metody uprawy i produkcji zgodne z zasadą odpowiedzialności, by tworzyć jak najlepsze produkty.

Dokładamy wszelkich starań by zagwarantować, że produkty Herbalife Nutrition spełniają lub przewyższają standardy jakości obowiązujące w naszej branży. Możesz mieć pełne zaufanie do czystości i wartości poszczególnych składników, jak również integralności naszych procesów

Za pomocą zaawansowanej technologi i starannie monitorujemy warunki, w których przechowywane są nasze produkty - pilnując, by w momencie , gdy je otrzymujesz, działały równie skutecznie i silnie co tuż po produkcji.

Dlaczego Nasze Produkty

Nasze zakłady korzystają z najnowszych technologii i są zaliczane do najnowocześniejszych na świecie. Nasze laboratoria mają certyfikat ISO 17025. W Europie linia produktów Herbalife24® jest testowana pod kątem substancji zakazanych przez LGC w ramach znanego na całym świecie programu „Informed Sport”.

Od laureata nagrody Nobla w dziedzinie medycyny po byłego dyrektora Urzędu ds. Żywności i Leków (FDA), każdy z członków Rady Odżywiania jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Łącząc swoją wiedzę, pracują razem, by nasze produkty zasługiwały na Twoje zaufanie, a stojące za nimi odkrycia naukowe były poparte publikacjami naukowymi i badaniami klinicznymi.

Herbalife Nutrition patrocinando equipo de fútbol femenino atlético madrid

NASZA DZIAŁALNOŚĆ SPONSORSKA

Sponsorujemy ponad 190 wydarzeń sportowych, drużyn i indywidualnych zawodników na całym świecie, z czego ponad 70 w Europie. Należą do nich między innymi: piłkarz Cristiano Ronaldo, drużyna piłki nożnej LA Galaxy oraz kobieca drużyna piłki nożnej z Hiszpanii – Atlético Madrid, występująca w Premier Division. 

Herbalife z Polską Ligą Siatkówki

W POLSCE

Od marca 2020 roku jesteśmy sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki S.A., która zarządza rozgrywkami ligowymi w Polsce. Najważniejsze i najbardziej emocjonujące siatkarskie mecze ligowe: PlusLiga, TAURON Liga oraz zaplecze PlusLigi, czyli TAURON 1. Liga odbywają się właśnie pod szyldem Polskiej Ligi Siatkówki:

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią siatkarskiej rodziny oraz zapewniać polskim zawodnikom najlepsze wsparcie w zakresie odżywiania.