DIETA HERBALIFE

Przez: Dominik Dev Kategoria: Aktualności Dodano: Komentarze: 0 Ulubione: 212

Odchudzanie zwykle kojarzy nam się z głodowaniem, odmawianiem sobie posiłków, ścisłym wyliczaniem i pilnowaniem kalorii, godzin posiłków. Dieta Herbalife jest inna! Brak uczucia głodu podczas odchudzania

Odchudzanie zwykle kojarzy nam się z głodowaniem, odmawianiem sobie posiłków, ścisłym wyliczaniem i pilnowaniem kalorii, godzin posiłków. Dieta Herbalife jest inna!

 

                            Brak uczucia głodu podczas odchudzania

Herbalife to odżywianie jakościowe. Podczas całej diety, dzięki zbilansowanym posiłkom oraz odpowiednio dobranym suplementom, nie będziemy czuć głodu. Posiadamy w swojej ofercie także coś dla osób, które uwielbiają słodycze. Proteinowe batoniki pozwolą zaspokoić potrzebę na coś słodkiego. Dieta Herbalife to także nauka zdrowych nawyków żywieniowych oprócz dwóch posiłków w postaci pysznych koktajli Herbalife, jednego posiłku głównego, znajdują się także przekąski w postaci warzyw, owoców, sałatek i surówek. Dzięki temu szanse na dodatkową chęć podjadania będą zminimalizowane. Produkty Herbalife pomagają dostarczyć odpowiednią codzienną dawkę błonnika, białka, witamin i minerałów, których potrzebuje nasz organizm.


                                              Brak liczenia kalorii
Wiele diet obecnych na rynku wymaga stałego kontrolowania kalorii z iście matematyczną precyzją, co jest niezwykle uciążliwe i kłopotliwe podczas naszego często szybkiego trybu życia. Firma Herbalife rozwiązała ten problem. Koktajle odżywcze Formuła 1, które zastępują dwa posiłki w ciągu dnia, posiadają jedynie ok. 220 kalorii, a są przy tym pełnowartościowymi posiłkami. Gdy do tego dodać obiad w granicach 600 kalorii + przekąski (sałatka, surówka, warzywa, owoce, warzywa), sprawiają, że bez trudu i mozolnego liczenia kalorii spożywamy w ciągu dnia odpowiednią liczbę kalorii, które dostarczają naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych makro i mikro elementów oraz substancji odżywczych.


                                Inwestycja w siebie i swoje zdrowie
Diety polegające na spożywaniu przez długi okres np. samego białka nie są zdrowe dla naszego organizmu ! Często trafiają do nas Klienci, którzy przez zle wybraną lub dobraną "dietę cud" nie tylko nie osiągnęły swoich zamierzonych rezultatów, ale jednocześnie bardzo zniszczyły swój organizm, poprzez niewłaściwe, źle zbilansowane odżywianie. Herbalife to najwłaściwsza metoda inwestycji w samego siebie. Lata doświadczeń firmy, bogate zaplecze technologiczne i najnowsze osiągnięcia nauki pozwalają stworzyć suplementy i produkty odżywcze, które spełniają najwyższe standardy. Nie szukaj super okazji na aukcjach  z niezwykle skutecznymi środkami odchudzającymi niewiadomego pochodzenia, bo przecież najcenniejsze jest zdrowie, dlatego szanujmy je, w myśl fraszki Jana Kochanowskiego: "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz aż się zepsujesz".

                                 Zmiana nawyków żywieniowych

Zdrowa dieta to nie tylko same wyrzeczenia! To poszukiwanie takiego stanu, gdy zobaczysz że zdrowe jedzenie Ci służy, odżywia, poprawia samopoczucie i daje energię do działania. Chcesz kontrolować swoją wagę i wspierać swoje zdrowie. Nie eliminuj z diety wszystkiego, zawężając listę spożywanych produktów do kilku, ponieważ wtedy do Twojej diety wkradnie się monotonia, a to najszybsza droga do jej porzucenia. Szybko będziesz zaczynać od początku i zapewne znowu nie wytrwasz długo. Szukaj alternatyw, zdrowszych zamienników! Produkty Herbalife w połączeniu z planem żywieniowym od naszego dietetyka spowodują, że dostarczysz swojemu organizmowi to co potrzebuje do optymalnego funkcjonowania - Twój metabolizm powróci do poprawnego działania, co w efekcie spowoduje spadek wagi, redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę samopoczucia. Zacznij z Herbalife ale wprowadź zmiany na zawsze! Zdrowy styl życia nie ma końca, a zmiany powinny być wprowadzane w taki sposób, by móc w nich trwać przez cały czas! Wiele ciekawych inspiracji, zdrowych zamienników i pomysłów na obiad oraz inne posiłki znajduje się na naszym blogu lub na fanpage na Facebooku. Zapraszamy do naszego sklepu z produktami Herbalife!

                                                       Gwarancja efektów
Czujemy się na tyle zobowiązani do dostarczenia Ci produktów skutecznych i o wysokiej jakości, że dajemy Ci również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie będziesz z jakiegokolwiek powodu zadowolony z produktów, możesz je po prostu zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu otrzymasz zwrot za produkty.

Więcej informacji na ten temat uzyskasz w dziale REZULTATY STOSOWANIA
W ten sposób chcemy dać Ci absolutną pewność, że produkty Herbalife są najwyższej jakości oraz skuteczne. Żadna inna firma z suplementami diety nie daje takich możliwości.

 Do każdego zakupionego u nas zestawu produktów Herbalife otrzymają Państwo plan żywieniowy przygotowany przez naszego dietetyka mgr inż. Macieja Ścibora.

Plan zawiera szczegółowy spis produktów, które nalezy uwzględnić w swojej diecie podczas kuracji, dużo cennych wskazówek dotyczących prawidlowego, zdrowego odżywiania tak, aby uniknąć efektu jo-jo i zachować odpowiednie nawyki żywieniowe na stałe. Zawiera również dokładnie rozpisany harmonogram posiłków, wraz z przepisami, plan przyjmowania suplementów Herbalife podczas kuracji oraz po jej zakończeniu, na etapie stablizacji. 

Jeżeli nie wiesz jakie produkty wybrać lub ze względu na nietolerancję niektórych produktów oraz schorzenia nie jesteś pewien czy wybrane produkty sa dla Ciebie odpowiednie skontaktuj się z nami telefonicznie: 502 660126 lub 793 616 234, na czacie, mail: sklep@produktywellness.pl  lub za pośrednictwem formularza konsultacji  - wspólnie dobierzemy oraz rozpiszemy plan żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb!

 

Nasze atuty 

1. Ukierunkowanie na potrzeby każdego Klienta

2. Rzetelnie dobrane produkty w oparciu o analizę formularza konsultacji lub informacji przekazanej mailowo/telefonicznie na temat preferencji, stylu zycia, nawyków żywieniowych.

3. Błyskawiczna przesyłka w dyskretnym, nie sugerującym zawartości opakowaniu.

 Pamiętaj!

Przez cały czas trwania kuracji jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji 24 h mailowo, telefonicznie. Wspólnie analizujemy przebieg kuracji oraz cieszymy się z osiągniętych wyników!

Herbalife kontakt

Komentarze

Zostaw swój komentarz