• Nowy
Microbiotic Max 20 saszetek
 • Microbiotic Max 20 saszetek

Microbiotic Max 20 saszetek

157,00 zł
Brutto

Microbiotic Max 20 saszetek po 2g o smaku waniliowym

Płatność:
paypo-logo.png mastercard-logo.png visa-logo.png blik-logo.png przelewy24-logo.png
Wysyłka w:
24 godziny
Dostawa:
od 10,00 zł - InPost Paczkomaty 24/7
Pomogę Ci osiągnąć Twoje cele Nasi Klienci mają większe szanse na osiągnięcie swoich celów dzięki odpowiednim produktom, relacji z Niezależnym Dystrybutorem Herbalife i przynależności do społeczności. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne, spersonalizowane wsparcie w realizacji swoich celów, skontaktuj się ze mną. Moje dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Charakterystyka produktu:
Nasz układ pokarmowy jest niesamowity. Zasiedlają go biliony bakterii; niektóre dobroczynne, inne szkodliwe; większość z nich bytuje w jelitach1 , które odgrywają kluczową rolę w wielu procesach życiowych: od trawienia spożytych pokarmów przez przyswajanie składników odżywczych i produkcję energii po usuwanie zbędnych produktów przemiany materii2.  
Dlatego dbanie o kondycję jelit za sprawą diety dostarczającej probiotyków i prebiotyków jest tak ważne. Probiotyki, np. szczepy Lactobacillus i Bifidobacterium, pomagają zachować równowagę mikroflory jelitowej i różnorodność dobroczynnych bakterii3,4, natomiast prebiotyki odżywiają te dobroczynne bakterie3.    

Microbiotic Max to suplement diety zawierający połączenie probiotyków i błonnika prebiotycznego, które działają w harmonii, pomagając Ci osiągnąć cele związane z odżywianiem.

Produkt ma wysoką zawartość błonnika. Każda porcja zawiera także 2 miliardy żywych bakterii szczepów Bifidobacterium lactis i Lactobacillus helveticus.
Delektuj się tym wszechstronnym produktem o delikatnym, waniliowym smaku. Dodaj jedną saszetkę do pół szklanki wody lub do swojego ulubionego koktajlu Formuła 1 (już po zmiksowaniu).

Microbiotic Max jest dostępny w opakowaniach po 20 saszetek, co ułatwia przygotowywanie go w dowolnym miejscu.

Główne cechy i korzyści:

 • Każda porcja dostarcza 2 miliardy żywych bakterii szczepów
 • Bifidobacterium lactis i Lactobacillus helveticus
 • Bez glutenu
 • Wysoka zawartość błonnika
 • Nie zawiera substancji słodzących, barwników ani konserwantów
 • Nie wymaga przechowywania w lodówce
 • Delikatny, waniliowy smak


Zalecany sposób użycia:
Wsyp 1 saszetkę (2 g) do pół szklanki wody (około 100 ml), wymieszaj do rozpuszczenia. Stosuj samodzielnie lub dodaj do swojego ulubionego koktajlu Formuła 1 (już po zmiksowaniu). Używaj płynów o temperaturze poniżej 25°C, by nie wpłynęły na skuteczność produktu. Spożywaj raz dziennie.
Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.Bibliografia:

 1. Sender R, Fuchs S, Milo R. Skorygowane szacunki dotyczące liczby komórek ludzkich i bakteryjnych w organizmie.  PLoS Biol. 2016;14(8):e1002533.
 2. Boland M. Proces trawienia w organizmie człowieka z perspektywy przetwarzania. J Sci Food Agric. Maj 2016;96(7):2275-83. doi: 10.1002/jsfa.7601. Epub 2016 Feb 5. PMID: 26711173.
 3. Markowiak P, Śliżewska K. Wpływ probiotyków, prebiotyków i synbiotyków na zdrowie człowieka . Nutrients. 2017;9(9).
  Li C, Niu Z, Zou M, Liu S, Wang M, Gu X, Lu H, Tian H, Jha R.
 4. Probiotyki, prebiotyki i synbiotyki regulują mikroflorę jelitową i przywracają bogactwo określonych mikroorganizmów jelitowych. J Dairy Sci. 2020 Jul;103(7):5816-5829.

Konkretne referencje

Pobierz etykietę produktu wyszukując produkt po numerze SKU (referencyjnym): Etykiety produktów
Pobierz najnowszą broszurę online produktów Herbalife: Broszura produktów
Paczkomat InPost 24/7
10 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD
14 zł (czas dostawy 24h)
Kurier DPD Pobranie
19 zł (czas dostawy 48-72h)