Herbalife Xtra - Cal

Herbalife Xtra - Cal

49,00 zł

Xtra-Cal to suplement wapnia, który zawiera najbardziej skoncentrowaną i najłatwiej przyswajalną z dostępnych postaci wapnia, witaminę D oraz magnez dla jego lepszej absorpcji i wykorzystania.

Wzmacnia kościec, układ nerwowy, mięśnie.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Xtra-Cal to suplement wapnia, który zawiera najbardziej skoncentrowaną i najłatwiej przyswajalną z dostępnych postaci wapnia, witaminę D oraz magnez dla jego lepszej absorpcji i wykorzystania, jak również wiele innych, specjalnie wyselekcjonowanych witamin, minerałów i ziół. Organizm posiada największą masę kośćca przed ukończeniem trzydziestego roku życia.   By zagwarantować zdrowie swoim kościom, musisz je odpowiednio odżywiać. Wapń to minerał zapewniający gęstość Twojego układu szkieletowego. Kiedy pojawia się niedobór wapnia, organizm czerpie wapń z kości. Zalecane jest spożycie przynajmniej 800mg wapnia dziennie. Witamina D poprawia zdolność organizmu do wchłaniania wapnia, pomagając przy tym w utrzymaniu zdrowych i mocnych kości.

Xtra-Cal to suplement wapnia pomagający zachować zdrowe kości i zęby. Zawiera witaminę D, magnez, cynk, miedź, mangan oraz zioła potrzebne do tego, by organizm lepiej przyswajał i spożytkował wapń. 

Skład informacji o produkcie

Product Review