Herbalife Niteworks - Suplement Diety 150g

Herbalife Niteworks - Suplement Diety 150g

222,00 zł

Herbalife Niteworks 150g 15 porcji - Wzmocnij swoje serce ! Niteworks  to produkt stworzony przy współpracy z Louisem Ignarro, laureatem Nagrody Nobla* , który poświęcił życie badaniom nad wpływem tlenku azotu na zdrowie.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Podstawowe korzyści: 

  • Mieszanka składników zawartych w produkcie współpracuje z organizmem, przyczyniając się do  zwiększenia poziomu tlenku azotu.
  • Ilości aktywnych składników w Niteworks? są zrównoważone, dlatego sprzyjają optymalizacji produkcji tlenku azotu. 
  • L-Arginina jest wykorzystywana przez organizm do produkcji tlenku azotu. 
  • L-Cytrulina potrzebna jest organizmowi do produkcji L-Argininy 
  • Witaminy C i E wydłużają działanie i okres żywotności tlenku azotu w organizmie. 
  • Wysoka zawartośc witamin C i E- przeciwutleniaczy wspierających ochronę komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników
  • Wysoka zawartość L-argininy wspierająca prawidłowe krążenie


Niteworks  to produkt stworzony przy współpracy z Louisem Ignarro, laureatem Nagrody Nobla* , który poświęcił życie badaniom nad wpływem tlenku azotu na zdrowie. 

skład:
L-Arginina (57,3%), kwas cytrynowy (substancja wzmacniająca smak), naturalny aromat cytrynowy, L-Tauryna (3,3%), L-Cytrulina (2,3%), kwas L-askorbinowy, D-alfa- tokoferol, sukraloza (substancja słodząca), wyciąg z melisy (0,56%), kwas pteroilomonoglutaminowy, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca). 

Zastosowanie:
Dwie miarki (dwie łyżeczki lub ok. 9 g) dodać do 250 ml zimnej wody, wody gazowanej lub soku. Pić wieczorem przed snem. W pojemniku znajduje się 15 porcji. 

Kluczowe Składniki: 
L-Arginina: aminokwas naturalnie występujący w białkach, wykorzystywany przez Twój organizm do wytwarzania tlenku azotu.
L-Cytrulina: aminokwas stymulujący organizm do produkcji większej ilości L-Argininy, która
z kolei przyczynia się do produkcji tlenku azotu. 
L-Tauryna: warunkowo-niezbędny aminokwas występujący w jajach, produktach mlecznych, mięsach i rybach, odgrywa ważną rolę w produkcji tlenku azotu. 
D-alfa-tokoferol (naturalna witamina E): rozpuszczalny w tłuszczu przeciwutleniacz wspiera działanie tlenku azotu. 
Kwas L-askorbinowy (witamina C): rozpuszczalna w wodzie witamina C wspiera proces produkcji tlenku azotu. 
Kwas foliowy: pomaga chronić układ krążenia.
Wyciąg z melisy: uspokaja. 

Dlaczego tlenek azotu?

Układ krwionośny składający się z arterii i żył działa wedle następującej zasady - arterie przenoszą krew bogatą w tlen do poszczególnych organów, podczas gdy żyły przenoszą krew pozbawioną tlenu do serca. W centrum tego zamkniętego systemu znajduje się serce. Z czasem w arteriach i żyłach może dochodzić do nieprawidłowości, najczęściej spotykane to zwężenia, które zakłócają prawidłowy obieg krwi. Im lepiej pracuje nasz krwiobieg tym lepsze nasze samopoczucie. Podaruj ciału to, czego bardzo potrzebuje. Aktywność fizyczna - ćwiczenia, jak również odpowiednie składniki naszej codziennej diety dają ciału szeroką gamę korzyści.

Naukowe badania, między innymi Doktora Luisa J. Ignarro powodują, że możemy za udowodniony uznać fakt pozytywnego wpływu tlenku azotu na poprawne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Tlenek azotu produkowany jest przez ludzkie ciało, poszerza arterie i żyły, co zapewnia odpowiednią cyrkulację krwi i dostarczanie właściwej ilości tlenu dla naszego organizmu. Dodatkowo przeciwdziała on chorobom układu sercowo-naczyniowego, zapobiega powstawaniu zawału oraz udaru mózgu. Szczególnie ważne staje się to z upływem wieku oraz w nocy, kiedy spada naturalna produkcja tlenku azotu przez nasze ciało. Spożywanie suplementu diety, który wspomaga produkcję tlenku azotu staje się zatem istotnym działaniem dla utrzymania zdrowego ciała, nawet w zaawansowanym wieku. 

Czym jest tlenek azotu?

Być może jeszcze nigdy nie słyszeli Państwo o tlenku azotu. Badania naukowe na całym świecie wykazały jednak, że wpływa on pozytywnie na działanie płuc, wątroby, żołądka, nerek oraz przede wszystkim serca. Nasz krwiobieg posługuje się tlenkiem azotu przy kontrolowaniu ukrwienia całego ciała. Tlenek azotu przyczynia się nie tylko do poszerzania arterii i żył, ale również w połączeniu z umiarkowanymi ćwiczeniami fizycznymi wspomaga utrzymanie odpowiedniego ciśnienia krwi.

W jaki sposób mogę wspomóc produkcję tlenku azotu przez moje ciało?

Poprzez odpowiednią dietę lub przyjmowanie suplementów diety zawierających odpowiednie ilości L-Argininy i L-Cytruliny ciało jest w stanie zwiększyć produkcję tlenku azotu. Również umiarkowane ćwiczenia fizyczne wspomagają produkcję tlenku azotu, gdyż w ten sposób pobudzany jest obieg krwi w organizmie.

Niteworks jest kluczowym elementem programu Herbalife Zdrowe Serce. Został stworzony w oparciu o wyniki zaawansowanych badań naukowych.

Skład informacji o produkcie

Product Review