Herbalife Formuła 3 . Odżywka Białkowa

Odżywka Białkowa Herbalife Formuła 3

99,00 zł

Formuła 3 Odżywka Białkowa Herbalife - bogata w białko sojowe i serwatkowe, wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Odżywka białkowa Herbalife Formuła 3

* Odżywka Białkowa Formuła 3 - zawiera wysokiej jakości białko sojowe oraz serwatkę

* pomaga unikać niezdrowych przekąsek między posiłkami

* każda porcja odżywki zawiera 5 g białka

* pozwala to zwiększyć ilość spożytych białek w ciągu dnia bez niepotrzebnego zwiększenia ilości tłuszczu, węglowodanów i pochodzących z nich kalorii.

* wspomaga budować masę mięśniową  jednocześnie redukując  tłuszcz

 

Uzupełniające białko pomoże poskromić ci głód a jednoczenie nie stracisz energii.
Proteiny, a dokładniej elementy budujące proteiny zwane aminokwasami są niezbędnymi składnikami w zasadzie każdej komórki organizmu. Komórki układu immunologicznego, włosy, skóra, mięśnie i narządy wewnętrzne potrzebują protein do prawidłowego funkcjonowania i wzrostu.

Formuła 3 Herbalife Odżywka Białkowa to łatwy sposób na dostarczenie odpowiedniej ilości białka odpowiadającej twoim potrzebom. Jedna porcja (jedna łyżka stołowa) zapewnia 5 g białka z soi i serwatki.

Wysoka zawartość białka sprzyja utrzymaniu uczucia sytości na dłużej. Wspomaga budowę masy mięśniowej jako cześć programu fitness. 

 

Białko jest niezbędne dla ogólnego zdrowia. Odżywkę białkową możesz dodawać do koktajlu Formuła 1 lub do innych posiłków ( np. do zup), by zyskać dodatkowe źródło białka, co pomoże Ci osiągnąć i utrzymać prawidłową wagę.

 

Ważne jest, aby podczas kuracji odchudzającej stosować odżywkę, aby nie spalać masy mięśniowej, ale tkankę tłuszczową. Elementy budujące proteiny zwane aminokwasami są niezbędnymi składnikami w zasadzie każdej komórki organizmu. Komórki układu immunologicznego, włosy, skóra, mięśnie i narządy wewnętrzne potrzebują protein do prawidłowego funkcjonowania i wzrostu.

Sposób użycia : jedna płaska łyżka stołowa dostarcza 5g białka. Przyjmować od 1 do 4 porcji dziennie. Tą bezsmakową formułę można dodać do koktajlu  Formuła 1 lub mieszać z innymi napojami i potrawami jak sosy i zupy. Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Przechowywanie : w zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

UWAGA: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

 


Kategoria: suplement diety

Opakowanie: proszek

Masa netto: 240 g

ZOBACZ SKŁAD 


                                  

 

 

 

 

Skład informacji o produkcie

Product Review