Koktajl Odżywczy Formuła 1 ANTYALERGICZNY o smaku malin i białej czekolady 550g

Koktajl Odżywczy Formuła 1 ANTYALERGICZNY o smaku malin i białej czekolady 550g

168,00 zł

Koktajl Formuła 1 to pyszny
            i zbilansowany posiłek, który zapewni organizmowi zalecane dzienne spożycie ważnych składników odżywczych.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Koktajl Herbalife Formuła 1 ANTYALERGICZNY o smaku malin i białej czekolady 550g

 

Formuła 1 bez soi, laktozy i glutenu to pożywny i praktyczny w stosowaniu koktajl z kluczowymi składnikami odżywczymi, jakich potrzebuje Twój organizm. Nie zawiera soi, laktozy** ani glutenu, natomiast zawiera białko grochu. Formuła 1 oferuje wygodę, smak i odżywienie w postaci jednego koktajlu. Stanowi idealną kompozycję białka wysokiej jakości, błonnika, witamin i składników mineralnych - nie musisz już dłużej wybierać między zdrowymi posiłkami a wygodą, ponieważ koktajl Formuła 1 przyrządzisz łatwo i szybko!? 

  • Pozostań na właściwej drodze z myślą o swoim stylu życia i potrzebach odżywczych, dostarczając? organizmowi kluczowych składników odżywczych. 
  • Formuła 1 ma wysoką zawartość zawiera dużo białka, przyczyniającego się do wzrostu masy mięśniowej, kluczowe makro- i mikroskładniki odżywcze oraz dodatek składników roślinnych i ziołowych. ? 
  • Zawiera 25 witamin i składników mineralnych, m.in. witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, oraz witaminę C przyczyniającą się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 

 

Główne korzyści:

  • Zawiera białko grochu.
  • 19 g białka w porcji*, przyczyniającego się do wzrostu masy mięśniowej.
  • 4 g błonnika w porcji*.
  • Porcja produktu zapewnia co najmniej 1/3 referencyjnych wartości spożycia 25 witamin i składników mineralnych, w tym chromu, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
  • Nie zawiera soi, laktozy ani glutenu**.
  • Delektuj się koktajlem Formuła 1 jako pożywnym śniadaniem, obiadem lub kolacją, by wspierać swój aktywny styl życia i realizację celów związanych z zarządzaniem masą ciała***.  


Sposób użycia:

Delektuj się koktajlem Formuła 1 bez soi, laktozy i glutenu codziennie jako pożywnym posiłkiem. Wymieszaj lub zmiksuj 2 miarki proszku (26 g) z 250 ml zimnego, półtłustego mleka (1,5 % tłuszczu), jeśli chcesz przygotować koktajl bez zawartości soi i glutenu. Natomiast jeśli chcesz, by Twój koktajl nie zawierał laktozy i glutenu, wymieszaj 2 miarki proszku (26 g) z 250 ml zimnego, wzbogaconego napoju sojowego.

Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Sposób przygotowania: 1 szklanka zimnego, odtłuszczonego mleka/przegotowanej lub filtrowanej wody/ mleka roślinnego + 2 łyżki koktajlu Herbalife. Wszystko razem rozmieszać (można zmiksować). Następnie przelać do szklanki i pozostawić do zgęstnienia.

Skorzystaj z planu żywieniowego przygotowanego przez naszego dietetyka
, który dołączamy do zamówienia.
W zależności od Twoich potrzeb otrzymasz dokładny plan swojej kuracji.

Plan Odchudzanie: Zastąpienie dwóch posiłków dziennie w diecie o ograniczonej zawartości energii przez koktajl Herbalife pozwala na utratę wagi. Plan oparty na planie pięciu posiłków dziennie, w tym dwa zastępowane są koktajlem Herbalife. Na miesięczną kurację niezbędne są trzy koktajle Herbalife. Sprawdź nasze zestawy.

Plan Zdrowe odżywianie i kontrola wagi: Zastąpienie jednego posiłku dziennie w diecie o ograniczonej zawartości w energię przez koktajl Herbalife pozwala na zachowanie wagi po jej utracie. Program oparty na planie pięciu posiłków dziennie, w tym jeden zastąpiony jest koktajlem Herbalife. Sprawdź nasze zestawy.

 


Kategoria: środek spożywczy

Opakowanie: proszek

Masa netto: 550 g

ZOBACZ SKŁAD 


    Sprawdź ofertę naszych zestawów                              

 

 

 

 

Skład informacji o produkcie

Product Review