PROMOCJA Zestaw Energy

Zestaw Optimum

408,00 zł

506,00 zł

-98,00 zł

Optymalny zestaw do kontroli wagi, usunięcia wody z organizmu przy jednoczesnym podnosieniu poziomu energii oraz witalności.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


 

Promocja Świąteczna - obowiązuje do 31-12-2020r.

Zestaw zawiera: 

fakty Koktajl Odżywczy Formuła 1 (jedenaście smaków do wyboru: waniliowo-śmietankowy, truskawkowo-malinowy, ciasteczkowy, jabłko z korzennymi przyprawami, delikatna czekolada,czekolada-mięta, antyalergiczny malinowy z białą czekoladą,owoce leśne, bananowy, caffe latte,grzybowo-ziołowy)

fakty Tabletki Błonnik i zioła  

fakty 1 x Herbatka rozpuszczalna Herbalife 50g
fakty  plan żywieniowy przygotowany przez dietetyka

 

Zastosowanie :  

 • wspomaga kontrolę wagi
 • oczyszczenie i odżywienie organizmu
 • poprawa trawienia i przemiany materii
 • poprawa poziomu energii
 • dla osób bez problemów z układem pokarmowym (refluks, wrzody żołądka, częsta zgaga, problemy z jelitami)

 

Zestaw OPTIMUM jest idealnym rozwiązaniem dla rozpoczynających oraz kontynuujących kurację Herbalife. Miesięczny zestaw produktów, który pozwoli Ci w prosty, zdrowy i szybki sposób oczyścić swój organizm oraz pozbyć się zbędnych kilogramów
Plan żywieniowy zawiera propozycje 5 posiłków dziennie, w tym dwa z nich zastępowane są koktajlem Herbalife.
 Koktajl proteinowy Herbalife Formuła 1 odżywi na poziomie komórkowym organizm, zapewniając potrzebne składniki do prawidłowego funkcjonowania, 
tabletki Błonnik i Zioła poprawią działanie układu pokarmowego, Herbatka rozpuszczalna Herbalife doda Ci energii oraz usunie nadmiar wody z organizmu.

 

Więcej informacji o produktach  wchodzących w skład zestawu:

 

FORMUŁA 1:

 • bezpieczna i wygodna kontrola wagi
 • utrzymanie odpowiedniego poziomu energii przez cały dzień
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • doskonałe samopoczucie i świetna forma 
 • wysoka zawartość błonnika, wspomagająca zdrowie układu pokarmowego
 • wysoka zawartość kluczowych witamin i minerałów, odpowiadająca zalecanemu dziennemu spożyciu
 • porcja zawiera mniej niż 220 kalorii
 • zawarte w koktajlu białko sojowe zapewnia uczucie sytości, pomaga utrzymać stały poziom energii, wspiera utrzymanie zdrowego poziomu cholesterolu 

 

BŁONNIK I ZIOŁA

 • zawiera rozpuszczalny błonnik 
 • błonnik jest znany ze swoich właściwości regulujących pracę układu trawiennego,bierze udział w usuwaniu produktów przemiany materii i toksyn
 • tabletki w połączeniu z koktajlem Formuła 1 Herbalife optymalizują trawienie i dbają o zdrowie układu pokarmowego błonnik oczyszcza jelita, zapobiega odkładaniu się tłuszczu, skokom cukru we krwi, obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia pracę jelit, reguluje gospodarkę wodną organizmu (usuwając nagromadzoną wodę w komórkach likwiduje cellulit), wspiera proces trawienia pokarmu.

 

Błonnik i Zioła wspomaga naturalne mechanizmy usuwania produktów przemiany materii i toksyn. Wspólne działanie błonnik owsianego oraz wyselekcjonowanych ziół (w tym w bardzo dużym stopniu natki pietruszki) wspierają skuteczną eliminację produktów przemiany materii ze spożywanego jedzenia. Oczyszczony układ trawienny może funkcjonować bardziej efektywnie, zapewniając lepsze wchłanianie składników odżywczych pochodzących z pożywienia. Błonnik jest trawioną pozostałością węglowodanów, które znajdują się w pożywieniu.

 

Istnieją dwa rodzaje błonnika: rozpuszczalny i nierozpuszczalny. Błonnik przechodzi przez żołądek do układu pokarmowego i dalej do jelita grubego, gdzie wchłania wodę i inne produkty przemiany materii. Błonnik pomaga opóźnić wchłanianie cukru do krwi, przy czym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu energii. Zwiększając produkcję flory bakteryjnej w jelitach, ułatwia wypróżnianie. 

 

Dieta uboga w błonnik może spowolnić proces trawienia, powodując zaparcia i osadzanie toksyn na ściankach jelit. Jedząc codziennie świeże warzywa i owoce możemy dostarczyć odpowiednią ilość błonnika dietetycznego, niezbędnego do optymalnego funkcjonowania naszego układu pokarmowego. Czy spożywasz go wystarczająco? Uzupełnij niedobory naszym suplementem błonnikowym, do którego dodaliśmy specjalną mieszankę ziół, wspierających proces przemiany materii.

 

HERBATKA ROZPUSZCZALNA : 

 • zawiera ekstrakty z zielonej i czarnej herbaty sprzyjające ogólnemu dobremu samopoczuciu 
 • jedna porcja ma około 6 kalorii
 • idealna na ciepło jak i na zimno

Herbatka rozpuszczalna została opracowana z myślą o przyspieszeniu procesu kreacji ciepła w organizmie, które jest niezbędne przy spalaniu nadmiaru kalorii. Może także pomóc Twojej wydajności umysłowej oraz w utrzymaniu i poprawieniu skupienia.

Łącząc w sobie starożytną wiedzę o ziołach i nowoczesną pomysłowość, ten niskokaloryczny napój przyczynia się do dobrego samopoczucia, wspiera witalność usuwając nadmiar wody z organizmu. 

Czy pijesz dużo kawy ?
 
Zbyt duże ilości kawy mogą pozbawić organizm istotnych składników odżywczych 
i podwyższyć zagrożenie zniszczeniami dokonywanymi przez wolne rodniki. Herbatka jest doskonałym uzupełnieniem potrzeby poprawy krążenia i może wyśmienicie zastąpić walory kawy. 

Czy pijesz wystarczającą ilość wody w ciągu dnia?
 
Niedobór wody powoduje wiele dolegliwości, które na początku nie są rozpoznawane. Woda jest jednym z pięciu elementów, niezbędnych do życia, każda komórka naszego organizmu jest zależna od odpowiedniej jej ilości, by mogła prawidłowo funkcjonować. Regularne picie Herbatki rozpuszczalnej może pomóc
w zwiększeniu spożycia wody i jednocześnie usunąć jej nadmiar w komórkach organizmu (likwidując przy okazji objawy cellulitu).


Skład informacji o produkcie

Product Review