Herbalife NRG - Naturalna Guarana

Herbalife NRG - Naturalna Guarana Tabletki 60 tabl.

61,00 zł

Herbalife NRG - Naturalna Guarana opakowanie: 60 tabletek

Herbalife wykorzystała energetyczne właściwości Guarany w
tabletkach NRG, dzięki czemu dostarcza ona dodatkową energie w ciągu całego dnia.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Naturalna Guarana w tabletkach NRG dostarcza korzyści płynące z jednego z najbardziej energetycznych ziół jakie występują w przyrodzie.
O jej niezwykłych właściwościach wiedzieli już Indianie zanim roślina trafiła do Europy. Guarana jest rośliną pnącą a jej nazwa pochodzi od plemienia Guarani. Uważali oni tę roślinę za magiczną, nazywana była darem od Boga i eliksirem młodości. Używano jej głównie przy problemach jelitowych i jako naturalny stymulant.

guarana Napoje z guarany święcą triumfy na całym świecie. Guarana jest łagodniejsza dla układu pokarmowego niż większość innych postaci kofeiny, jest także polecana  jako alternatywa kawy.  Wszystko za sprawą związku, który działa na organizm identycznie jak kofeina guaraniny (te dwa związki różnią się budową chemiczną). Zawiera jej aż 6% czyli 3 razy więcej kofeiny  niż kawa. Jest przy tym mniej szkodliwa dla zdrowia. Dobroczynnych właściwości tej rośliny nie można ograniczyć jedynie do właściwości energetyzujących.

 


NRG tabletki zawierają kofeinę pozyskaną z guarany, która wzmaga koncentrację i zmniejsza odczucie umysłowego znużenia.


Kluczowe korzyści:

  • Guarana połączona z klasyczną czarną herbatą o wyśmienitym smaku
  • Zawiera 32 mg kofeiny z Guarany.


Co to oznacza dla Ciebie?

Trudności z koncentracją mogą pojawiać się kilkakrotnie w ciągu dnia. Gdy dopada cię umysłowe znużenie, trudno skupić się na obowiązkach. Wtedy dobrym rozwiązaniem mogą okazać się suplementy z guaraną, wspomagające zachowanie koncentracji i energii.


Sposób użycia:

Przyjmuj od dwóch do czterech tabletek codziennie. Guarana to krzew pochodzący z Ameryki Południowej, od stuleci wykorzystywany przez Indian amazońskich ze względu na zawartość kofeiny.
 

Skład informacji o produkcie

Product Review