Herbalife NRG - Naturalna Guarana

Herbalife NRG - Naturalna Guarana Tabletki 60 tabl.

61,00 zł

Herbalife NRG - Naturalna Guarana opakowanie: 60 tabletek

Herbalife wykorzystała energetyczne właściwości Guarany w
tabletkach NRG, dzięki czemu dostarcza ona dodatkową energie w ciągu całego dnia.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Naturalna Guarana w tabletkach NRG dostarcza korzyści płynące z jednego z najbardziej energetycznych ziół jakie występują w przyrodzie.
O jej niezwykłych właściwościach wiedzieli już Indianie zanim roślina trafiła do Europy. Guarana jest rosliną pnącą a jej nazwa pochodzi od plemienia Guarani. Uważali oni tę roślinę za magiczną, nazywana była darem od boga i eliksirem młodości. Używano jej głównie przy problemach jelitowych i jako naturalny stymulant.

guarana Napoje z guarany święcą triumfy na całym świecie. Guarana jest łagodniejsza dla układu pokarmowego niż większość innych postaci kofeiny, jest także polecana  jako alternatywa kawy.  Wszystko za sprawą związku, który działa na organizm identycznie jak kofeina guaraniny (te dwa związki różnią się budową chemiczną). Zawiera jej aż 6% czyli 3 razy więcej kofeiny  niż kawa. Jest przy tym mniej szkodliwa dla zdrowia. Dobroczynnych właściwości tej rośliny nie można ograniczyć jedynie do właściwości energetyzujących.

 

 Czujesz się zmęczony psychicznie i fizycznie ? 
Redukowanie spożycia kalorii może mieć znaczący wpływ na poziom Twojej energii, co będzie objawiać się stanami fizycznego zmęczenia. Guarana szybko się wchłania i równie szybko działa.

 Guarana jest dobra zarówno dla ciała jak i umysłu:

 

  • Stymuluje ona pracę mózgu, wpływa dobrze  na naszą pamięć, koncentrację i na ogólne samopoczucie.

 

  • Zwiększa refleks, uodparnia nas na stres.

 

  • Nawet po ciężkim dniu pracy, guarana utrzymuje nasz umysł w dobrej kondycji.

 

  • Ma także zastosowanie przy zwalczaniu stanów depresyjnych, które są przyczyną wyczerpania nerwowego albo napięcia przedmiesiączkowego.

 

  • Guarana zwiększa także wytrzymałość całego organizmu, jest idealna dla osób aktywnych fizycznie.


Jaki jest pozytywny wpływ Guarany na nasz organizm? 
Ziołowe składniki są tak szybko wchłaniane przez nasz organizm, że za około 20 minut poczujesz wyraźną różnicę.
W przeciwieństwie do kofeiny, guaranina uwalnia się wolniej, przez co jej działanie jest dłuższe, może działać nawet do 6 godzin, przy czym nie zawiera substancji szkodliwych.

 

  • Ta tropikalna roślina stymuluje pracę ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki niej wydzielają się hormony i neuroprzekaźniki (np. dopamina, adrenalina), które powodują zwiększoną wydolność psychiczną, fizyczną oraz dobry humor i samopoczucie. Także pobudzone zostają układy: oddechowy, naczynioworuchowy i nerwu błędnego.

 

  • Substancje aktywne w guaranie przyspieszają metabolizm i pomagają spalać tkankę tłuszczową. Guarana zatrzymuje uczucie głodu, a my mamy mniejszy apetyt. Dzięki temu guarana może być substancją pomocniczą w walce z nadwagą. Guarana jest również niezastąpiona w walce z cellulitem!

 

  • Guarana ma również działanie antyoksydacyjne. Dzięki zawartym garbnikom jest skutecznym lekiem na biegunkę. Działa odtruwająco, gdyż wpływa na zmniejszenie gazów gromadzących się w jelitach. Pomaga również odwrócić szkody, jakie wyrządza miażdżyca, ustępują przed nią migrenowe bóle głowy.

 

  • Guarana ma działanie moczopędne i pomaga w oczyszczaniu krwi.


Masz problem z koncentracją ? 
Jeżeli należysz do osób, która zwykle ma problemy z koncentracją w godzinach popołudniowych  zastosuj NRG i poczuj korzyści płynące z naturalnego działania guarany.

Skład informacji o produkcie

Product Review