Drink proteinowy Herbalife 588g

Drink proteinowy Herbalife 588g Nowość
Promocja
protein drink mix
Nowość
Bookmark and Share
 
Więcej informacji

Protein drink mix to idealny sposób na zwiększenie spożycia białka w ciągu dnia. Jeden produkt a dwie możliwości przygotowania: jako smaczna, niskokaloryczna przekąska (idealna zwłaszcza po treningu) lub dodatek do Twojego ulubionego Koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1.

W celu przygotowania pożywnego napoju białkowego zmieszaj proszek z wodą, możesz dodać go także wraz z wodą do ulubionego koktajlu, by uzyskać pyszny koktajl ze zwiększoną zawartością białka.

Jedna porcja Protein drink Herbalife dostarcza 108 kcal oraz 15 g wysokojakościowego białka, które przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda porcja zawiera dodatkowo 20 witamin i minerałów, m.in. witaminy z grupy B (tiaminę, ryboflawinę i witaminę B12 oraz miedź, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energrtycznego a także cynk i mangan, które pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Sposób użycia: Zmieszaj dwie łyżki (28 g) proszku z 250 ml zimnej wody. Stosuj dwa razy dziennie w celu zaspokojenia indywidualnego zapotrzebowania na białko. Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Uwaga: Produkt nie służy do użytku jako koktajl zastępujący posiłek.

Komentarze klientów o tym produkcie