PROMOCJA Drink proteinowy Herbalife 588g

Drink proteinowy Herbalife 588g

172,00 zł

257,00 zł

-85,00 zł

 Drink proteinowy Herbalife 588 g Jeden produkt - dwie możliwości przygotowania: jako smaczna, niskokaloryczna przekąska (idealna zwłaszcza po treningu) lub dodatek do Twojego ulubionego Koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1.

Więcej szczegółów

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Napisz lub zadzwoń!

Jesteś zainteresowany biznesem Herbalife?

Produkty herbalife od 40 lat cieszą się dużym uznaniem i skutecznością w kontroli wagi

Product Description


Promocja obowiązuje do 08-04-2023r.

Protein drink mix to idealny sposób na zwiększenie spożycia białka w ciągu dnia. Jeden produkt a dwie możliwości przygotowania: jako smaczna, niskokaloryczna przekąska (idealna zwłaszcza po treningu) lub dodatek do Twojego ulubionego Koktajlu odżywczego Herbalife Formuła 1.

W celu przygotowania pożywnego napoju białkowego zmieszaj proszek z wodą, możesz dodać go także wraz z wodą do ulubionego koktajlu, by uzyskać pyszny koktajl ze zwiększoną zawartością białka.

Jedna porcja Protein drink Herbalife dostarcza 108 kcal oraz 15 g wysokojakościowego białka, które przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda porcja zawiera dodatkowo 20 witamin i minerałów, m.in. witaminy z grupy B (tiaminę, ryboflawinę i witaminę B12 oraz miedź, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energrtycznego a także cynk i mangan, które pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Sposób użycia: Zmieszaj dwie łyżki (28 g) proszku z 250 ml zimnej wody. Stosuj dwa razy dziennie w celu zaspokojenia indywidualnego zapotrzebowania na białko. Stosuj ten produkt w zbilansowanej i zróżnicowanej diecie w połączeniu ze zdrowym, aktywnym trybem życia.

Uwaga: Produkt nie służy do użytku jako koktajl zastępujący posiłek.

ZOBACZ SKŁAD

Skład informacji o produkcie

Product Review