Witamy w sklepie inernetowym Licencjonowanego Partnera Herbalife www.produktywellness.pl. Zgodnie z aktualnymi zasadami Herbalife Polska, w celu zapewnienia najwyższej jakości usługi i potwierdzenia oryginalności oferowanych produktów ceny u dystrybutorów dostępne są po uprzednim zalogowaniu lub wcześniejszym kontakcie telefonicznym
798 616 234 lub 502 660 126 24h/7 dni w tygodniu
Nasz sklep gwarantuje Państwu oryginalne produkty pochodzące wyłącznie z polskiej sieci dystrybucji Herbalife, proste i przyjemne zakupy, szybką dostawę w 24h oraz bezpieczne płatności (PayPal, Payu). Na naszej stronie, blogu oraz fanpage na facebooku uzyskasz porady, informacje o cenach, produktach Herbalife, diecie oraz zdrowym, aktywnym stylu życia i odżywianiu. Wysyłane przez nas przesyłki (Poczta Polska, DPD, Paczkomaty In-Post) są odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Dodatkowo dbamy o Twoją prywatność wysyłając przesyłki w dyskretnym, nie zdradzającym zawartości opakowaniu. Więcej informacji na temat realizacji zamówień oraz dostawy znajdziesz TUTAJ

Odbiór osobisty w naszym biurze we Wrocławiu możliwy jest w godzinach 9-17 (lub w godzinach dogodnych dla Państwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) Dla Państwa wygody realizujemy także płatności kartą.

Bożena i Adam Kusiak

Licencjonowany Partner i Dystrybutor Herbalife

numer licencji Herbalife 3309320962

798 616 234 lub 502 660 126 24h/7 dni w tygodniu

Multiline.pl Adam Kusiak

ul. Rumiankowa 33/2

54-512 Wrocław

NIP : 894-243-94-73

REGON: 020194796

nr konta w mBank : 46 1140 2004 0000 3902 6789 6119

Wybierając zakupy w naszym sklepie otrzymujesz :

 • Miłą i fachową opiekę, wsparcie oraz motywację podczas trwania kuracji, jak również po jej zakończeniu.
 • Oryginalne produkty pochodzące wyłącznie z polskiej dystrybucji Herbalife, zawsze z polskimi etykietami.
 • Kontakt telefoniczny, mailowy, konsultacje, porady dietetyka - zawsze na życzenie klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, przez 24 h 798 616 234 lub 502 660 126
 • Wszystkie przesyłki wysyłamy w dyskretnych opakowaniach, które nigdy nie zdradzają zawartości. Szanujemy Twoją prywatność.
 • Wiele sposobów płatności : płatności payu, paypal, pobranie, przelew klasyczny
 • Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.
 • Rzetelną analizę formularza konsultacyjnego oraz dobór produktów indywidualnie dla każdego Klienta.
 • Plan żywieniowy przygotowany przez naszego dietetyka w oparciu o wybrane produkty, który zawiera wskazówki żywieniowe, plan diety z dokładnym rozpisaniem godzin przyjmowania produktów, spożywania posiłków.
 • Dostęp do całego asortymentu produktów a także gadżetów Herbalife Polska
 • Możliwość współpracy Więcej informacji na ten temat TUTAJ
 • Do każdej przesyłki dołączamy aktualny katalog produktów Herbalife, w którym znajdziesz wiele interesujących porad, wskazówek i informacji o produktach Herbalife. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy Klient miał pewność, że stosuje produkty najlepsze na świecie, a także bardziej poznał naszą firmę i jej produkty.
 • Błyskawiczną wysyłkę – najszybszą w Polsce. Zamówienia wysyłamy w dniu złożenia ich w naszym sklepie. Średni czas dostawy produktów to 16 h (przy wyborze kuriera DPD) oraz 24 h (Poczta Polska – przesyłka biznesowa)
 • Zamówienia wysyłamy również za granicę
 • Odbiór osobisty lub bezpłatną dostawę na terenie Wrocławia - w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
 • Gwarancję satysfakcji - Czujemy się na tyle zobowiązani do dostarczenia Ci produktów skutecznych i o wysokiej jakości, że dajemy Ci również 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.Jeżeli nie jesteś w pełni, z jakiegokolwiek powodu, zadowolony z któregoś produktu możesz go po prostu zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu - otrzymasz pełen zwrot kosztów. W ten sposób chcemy dać Ci pewność Twej pełnej satysfakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ


Nasze atuty to :

1. Ukierunkowanie na specyficzne potrzeby każdego Klienta

2. Rzetelnie dobrane produkty w oparciu o analizę formularza konsultacji lub informacji przekazanej mailowo/telefonicznie na temat preferencji, stylu zycia, nawyków żywieniowych.

3. Błyskawiczna przesyłka w dyskretnym, nie sugerującym zawartości opakowaniu.


Pamiętaj!

Przez cały czas trwania kuracji jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji 24 h – mailowo, telefonicznie. Wspólnie analizujemy przebieg kuracji oraz cieszymy się z osiągniętych wyników!

Herbalife