Witamy w sklepie internetowym Licencjonowanego Partnera Herbalife Adam Kusiak www.produktywellness.pl

Multiline.pl

Adam Kusiak

ul. Rumiankowa 33/2

54-512 Wrocław

NIP : 894-243-94-73

nr konta w mBank : 46 1140 2004 0000 3902 6789 6119

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie

798 616 234 lub 502 660 126

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Zamówienia online 24/7

Nasz sklep gwarantuje Państwu oryginalne produkty pochodzące wyłącznie z polskiej sieci dystrybucji Herbalife, proste i przyjemne zakupy, szybką dostawę w 24h oraz bezpieczne płatności (Przelewy 24).

Na naszej stronie, blogu oraz fanpage na facebooku uzyskasz porady, informacje o cenach, produktach Herbalife, diecie oraz zdrowym, aktywnym stylu życia i odżywianiu.

Wysyłane przez nas przesyłki (DPD, Paczkomaty In-Post) są odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Dodatkowo dbamy o Twoją prywatność wysyłając przesyłki w dyskretnym, nie zdradzającym zawartości opakowaniu. Więcej informacji na temat realizacji zamówień oraz dostawy znajdziesz TUTAJ

Odbiór osobisty w naszym biurze we Wrocławiu możliwy jest w godzinach 9-17 (lub w godzinach dogodnych dla Państwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) Dla Państwa wygody realizujemy także płatności kartą.

UWAGA: Ze względu na sytuację zagrożenia epidemicznego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia odbioru z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Wybierając zakupy w naszym sklepie otrzymujesz:

Miłą i fachową opiekę, wsparcie oraz motywację podczas trwania kuracji, jak również po jej zakończeniu. Oryginalne produkty pochodzące wyłącznie z polskiej dystrybucji Herbalife, zawsze z polskimi etykietami. Kontakt telefoniczny, mailowy, bezpłatne konsultacje, porady dietetyka - zawsze na życzenie klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznej i chętnie pomożemy w doborze produktów oraz udzielimy potrzebnych rad i wskazówek w trakcie kuracji oraz po jej zakończeniu

798 616 234 lub 502 660 126

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Wszystkie przesyłki wysyłamy w dyskretnych opakowaniach, które nie zdradzają zawartości. Szanujemy Twoją prywatność.

Wiele sposobów płatności : płatności przelewy 24, pobranie, przelew klasyczny

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.

Rzetelną analizę formularza konsultacyjnego oraz dobór produktów indywidualnie dla każdego Klienta.

Plan żywieniowy przygotowany przez naszego dietetyka w oparciu o wybrane produkty, który zawiera wskazówki żywieniowe, plan diety z dokładnym rozpisaniem godzin przyjmowania produktów, spożywania posiłków.

Dostęp do całego asortymentu produktów a także gadżetów Herbalife Polska

Możliwość współpracy Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Do każdej przesyłki dołączamy aktualny katalog produktów Herbalife, w którym znajdziesz wiele interesujących porad, wskazówek i informacji o produktach Herbalife.Zależy nam bowiem na tym, aby każdy Klient miał pewność, że stosuje produkty najlepsze na świecie, a także bardziej poznał naszą firmę i jej produkty.

Błyskawiczną wysyłkę – najszybszą w Polsce. Zamówienia wysyłamy w dniu złożenia ich w naszym sklepie. Średni czas dostawy produktów to 24h ( zamówienia złożone do 13:00 to gwarancja dostawy na drugi dzień - kurier DPD lub Paczkomat)

Zamówienia wysyłamy również za granicę

Gwarancję satysfakcji - Czujemy się na tyle zobowiązani do dostarczenia Ci produktów skutecznych i o wysokiej jakości, że dajemy Ci również 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.Jeżeli nie jesteś w pełni, z jakiegokolwiek powodu, zadowolony z któregoś produktu możesz go po prostu zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu - otrzymasz pełen zwrot kosztów. W ten sposób chcemy dać Ci pewność Twej pełnej satysfakcji.Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ

Nasze atuty to :

1. Ukierunkowanie na specyficzne potrzeby każdego Klienta

2. Rzetelnie dobrane produkty w oparciu o analizę formularza konsultacji lub informacji przekazanej mailowo/telefonicznie na temat preferencji, stylu życia, nawyków żywieniowych.

3. Błyskawiczna przesyłka w dyskretnym, nie sugerującym zawartości opakowaniu.

Pamiętaj! Przez cały czas trwania kuracji jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji 24 h – mailowo, telefonicznie. Wspólnie analizujemy przebieg kuracji oraz cieszymy się z osiągniętych wyników!