Herbalife wstęp

 

siedziba Herbalife

 Założona w 1980 roku Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi
i zdrowy styl życia. Od ponad 30 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie.


            Herbalife to:

  • skuteczna kontrola wagi

  • wsparcie aktywnego stylu życia

  • udoskonalone odżywianie

  • wzmocnienie ochrony i doskonała pielęgnacja skóry, ciała i włosów

  • możliwość uzyskiwania dochodów


Produkty opracowane przez specjalistów myślą o Tobie i Twoim sukcesie. Produkty Herbalife zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.

 
  Eksperci, którym możesz zaufać.
Najwyższa jakość produktów i utrzymanie jej najwyższych standardów Herbalife zawdzięcza Radzie Naukowej i Laboratorium Odżywiania Komórkowego przy Uniwersytecie Kalifornijskim. Wielu znakomitych naukowców codziennie udoskonala produkty poprzez ich ciągłe testowanie i badania.

 Wsparcie na którym możesz polegać.
Zespół ponad miliona Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już w ponad 72 krajach na całym świecie (roczna sprzedaż detaliczna to około 4,5 miliarda dolarów amerykańskich) gwarantuje Ci pełene wsparcie i opiekę, abyś odniósł swój sukces. Kiedy już zdecydujesz się na taką zmianę będziemy dumni z tego, że możemy Ci służyć i pomagać na każdym kroku, wtedy kiedy będziesz tego potrzebował.

Dzięki wysokiej jakości produktom Herbalife i wsparciu specjalistów, także Ty możesz czuć się i wyglądać lepiej.

Misją Herbalife jest zmieniać życie ludzi zapewniając im najwyższej jakości produkty odżywcze i do kontroli wagi oraz jak najlepsze możliwości biznesowe w sprzedaży bezpośredniej.

NASZA WIZJA:  Zmieniamy Życie Ludzi.


NASZA MISJAZmieniać życie ludzi dostarczając najlepsze możliwości
w biznesie sprzedaży bezpośredniej oraz najlepsze na świecie produkty odżywcze i do kontroli wagi.


W jaki sposób Herbalife zmienia życie ludzi?
Codziennie od 30 lat Herbalife odnosi sukcesy, w niezwykły sposób pomagając milionom ludzi takich jak Ty, udoskonalać swoje życie poprzez:

  • wysokiej jakości produkty stworzone w wyniku połączenia tego co najlepsze
    w naturze i nauce po to, aby ułatwić nam właściwe odżywianie,

  • możliwość odniesienia sukcesu finansowego - wspomaganie ludzi w osiąganiu zamierzonych celów, spełnianiu ambicji i uzyskiwaniu dochodów.

Dobrostan (well-being) 
To coś więcej niż bycie szczęśliwym, zdrowym, w formie i zamożnym finansowo. To uczucie spełnienia i satysfakcji  w każdym obszarze Twojego życia. To możliwość spędzania czasu  z tymi, których kochasz, to zadowolenie z pracy, którą wykonujesz, to w końcu zadowolenie z tego kim jesteś, jak wyglądasz i co robisz. Dobrostan (well-being) to podstawa wspaniałego życia i on jest właśnie kwintesencją misji Herbalife.

Założyciel

Założyciel Herbalife   Ponad 30 lat temu Mark Hughes założył w Los Angeles firmę Herbalife, która miała pomagać ludziom w odkryciu optymalnego poziomu zdrowia dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Dzięki licznym podróżom po świecie i współpracy z uznanymi naukowcami i lekarzami, udało mu się znaleźć prostą, skuteczną metodę odpowiedniego odżywiania organizmu, osiągnięcia idealnej wagi i jej utrzymania, co w konsekwencji prowadzi do poprawy samopoczucia, zmiany stylu życia i ogólnego wellness.

      Zebraliśmy gremium uznanych naukowców i ekspertów ds. odżywiania, którzy jako Rada Naukowa Herbalife, w oparciu o najnowsze odkrycia nauki, liczne badania oraz starożytną wiedzę o ziołach i roślinach opracowali spektrum zdrowych programów oraz ukierunkowanych na klientów produktów, które posiadają najwyższą, gwarantowaną jakość.
    Żyjesz w pośpiechu, nie jadasz regularnie, odczuwasz zmęczenie, stres, nie masz czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek. Dla wygody jadasz 'fast-foody', często sięgasz po słodycze lub przekąski, stosujesz leki w celu uśmierzenia bólu, pokonania bezsenności i ogólnego złego samopoczucia.
    Nasza filozofia zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych
i zewnętrznych. Nazywamy to optymalnym żywieniem., które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej i witalnej osoby, którą zamierzasz być.

 

 Filozofia

 

 Nasza filozofia zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nazywamy to optymalnym żywieniem, które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej
i witalnej osoby, którą zamierzasz być.

Obszar działania

 Zespół ponad miliona Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już
w ponad 72 krajach na całym świecie (roczna sprzedaż detaliczna to około 4.5 miliardów dolarów amerykańskich).

 Rada naukowa

        Rada Naukowa Herbalife, w połączeniu z innymi wiodącymi dietetykami
i naukowcami jest szanowanym ciałem profesjonalistów zajmujących się zdrowiem, którzy prowadzą i kierują wiodącymi innowacjami, badaniami naukowymi i testami
w Herbalife. Zadaniem Rady jest zapewnienie, że produkty Herbalife spełniają wymogi, a nawet przekraczają najwyższe standardy w przemyśle odżywczym oraz kosmetycznym.

 David Heber  Dr David Heber jest Przewodniczącym Rady Badawczej Herbalife oraz dyrektorem i założycielem Centrum UCLA (Uniwersytet Kalifornijski) ds. Odżywiania Człowieka, siedziby Laboratorium Komórkowego
i Molekularnego im. Marka Hughes. Dr Heber przewodniczy nowym inicjatywom w nauce o odżywianiu, które dadzą firmie Herbalife,
a w konsekwencji Tobie, dostęp do przełomowych badań w dziedzinie suplementacji ziołowej, diet oraz odżywianiu. Dr Heber jest uznanym autorem, napisał liczne książki dotyczące problematyki zdrowotnej jak np. "Naturalne sposoby na zdrowe serce", "Postanowienie o diecie", "Jakiego koloru jest Twoja dieta?"
i wiele innych.

 

dr Louis Ignarro

  Dr Louis Ignerro Od wielu lat Herbalife utrzymuje pozycję lidera
i nadaje kierunek postępowi w branży odżywczej dzięki przywiązywaniu ogromnej wagi do jakości i rozwoju oferowanych produktów, które oferowane są przez Radę Naukową Herbalife. Członkami Rady Naukowej Herbalife są naukowcy stowarzyszeni
w Laboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego im. Marka Hughes przy Uniwersytecie Kalifornijskim. Przewodniczącym Rady Naukowej Herbalife jest Dr David Heber, światowej sławy ekspert ds. odżywiania, który od ponad 20 lat jest profesorem na Uniwersytecie Kalifornijskim, Los Angeles. Obecnie przewodzi on znajdującemu się tam niezwykle szanowanemu Centrum Odżywiania Człowieka. Z Radą współpracuje również Dr Louis Ignarro, który w 1998 roku otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. To właśnie oni stanowią siłę napędową w procesie tworzenia przełomowych produktów Herbalife.

         Laboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego im. Marka Hughes otwarte zostało przy Centrum Odżywiania Człowieka UCLA dzięki hojnej dotacji przekazanej przez Herbalife. Jego misją jest przeniesienie nauki o odżywianiu na nowy poziom zrozumienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii prowadzenia badań i rozwoju. W rezultacie laboratorium będzie stać na czele rozwoju nowych standardów naukowych w dziedzinie odżywiania i produktów ziołowych.

    Herbalife może realizować zobowiązania dotyczące dostarczania wiodących na rynku produktów wellness, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom nad rozwojem nauki o odżywianiu. Herbalife współpracuje w tej dziedzinie z nowo utworzoną Radą Naukową Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego & Molekularnego im. Marka Hughes. Naukowcy z Rady Naukowej Herbalife nadzorują przełomowe badania dotyczące wykorzystania produktów odżywczych do poprawy zdrowia i kontroli wagi. Dzięki badaniom nad synergicznym łączeniem ziół stanowią siłę napędową rozwoju naszych produktów. Ich dane kliniczne potwierdzają korzyści zdrowotne pewnych rodzajów ziół i przyczyniają się do ulepszenia formuł naszych produktów. Członkowie Rady zarządzają naszymi badaniami nad produktami, nadzorując ich rozwój oraz ekspansję, ale także zapewniając ich jakość, skuteczność
i bezpieczeństwo.
    Rada Naukowa stanowi nieocenione źródło rozległej wiedzy o korzyściach płynących ze stosowania naszych produktów i programów. Współpracuje także ściśle z innymi wiodącymi autorytetami w dziedzinie nauki żywienia, produkcji oraz marketingu.
    Dodatkowo nasza nowopowstała Grupa Doradcza prowadzi szkolenia dla globalnej sieci Dystrybutorów Herbalife.Specjaliści na co dzień oferują swoją pomoc na temat odżywiania oraz wiedzy naukowej dotyczącej stosowania produktówHerbalife oraz związanych z tym korzyści. Będąc w stałym kontakcie
z Dystrybutorami, zespół wykorzystuje liczne rozmowy do oceny zapotrzebowania
i opracowania przyszłych szkoleń.   Firma Herbalife również od wielu lat jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej. 


Członek DSA
(Direct Selling Association - Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej)
Herbalife International jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) i Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA). Jako członek DSA, Herbalife zadeklarowała przestrzeganie jego Kodeksu Etycznego,
a przede wszystkim zobowiązała się do przestrzegania dobrych praktyk biznesowych i zasad uczciwej konkurencji oraz najwyższej jakości usług świadczonych swoim klientom.


The DSA Code of Ethics - Kodeks Etyczny DSA
Kodeks DSA wymaga od swoich członków zobowiązania się do nie składania fałszywych oświadczeń, czy obietnic, które mogą wprowadzić w błąd zarówno konsumentów jak i sprzedawców. Zachęcamy Cię do tego, aby dowiedzieć się więcej na temat Kodeksu
z oficjalnej strony DSA.


Członek Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB)
Herbalife Polska Sp. z o.o. jest członkiem PSSB - Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Zgodnie z tym przestrzega wszelkich norm i uregulowań prawnych istniejących w Polsce.

Fundacje firmy Herbalife niosące pomoc w wielu krajach:

Herbalife Family Foundation (HFF) oraz Herbalife International Family Foundation (HIFF) działają w ponad 20 krajach na całym świecie wspomagając i współpracując z organizacjami charytatywnymi niosącymi pomoc potrzebującym dzieciom.


Herbalife Family Foundation
Mark Hughes, założyciel Herbalife pragnął mieć swój udział w pomocy potrzebującym dzieciom i w 1994 roku powołał fundację pomocy dzieciom - Herbalife Family Foundation (HFF). Uznając konieczność rozszerzenia działalności charytatywnej na inne kraje świata w 1999 roku stworzono siostrzaną organizację, Herbalife International Family Foundation (HIFF). Obie fundacje są jednostkami prawnie niezależnymi od Herbalife International of America, Inc., ale otrzymują różnorodne wsparcie od firmy, jej Niezależnych Dystrybutorów oraz pracowników na całym świecie, również finansowe.

Fundacje pomagają potrzebującym dzieciom w ponad dwudziestu trzech krajach świata. Wśród wielu wspieranych projektów są Wioski Dziecięce SOS w Indiach
w Bangalore, program polegający na przekształceniu sierocińca w "wioskę dziecięcą" z ok. 15-20 wiejskimi domkami dla 200 dzieci. W Brazylii, przy współpracy z Instytutem Ayrtona Senny, HIFF sfinansowała program IPREDE, w ramach którego pomaga dzieciom niedożywionym. W Czechach HIFF wspiera fundację Archa Chantal, program w Ostrawie, przyczyniając się do modernizacji infrastruktury szpitali dziecięcych, podczas gdy w Niemczech pomaga Balthasar Children's Hospice. Dodatkowo do projektów prowadzonych regularnie, Fundacja przeznaczyła istotne środki na pomoc dzieciom dotkniętym wojnami i kataklizmami w miejscach takich jak Kosowo, Turcja, Tajwan oraz Japonia.

            Produkty firmy Herbalife polecają najlepsi:

Herbalife sponsorem Cristiano Ronaldo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Herbalife sponsoruje  drużyny Interu Mediolan oraz Valencia C.F.   

 Wszystkie sprzedawane w Polsce preparaty zostały przebadane przez Generalny Inspektorat Sanitarny i otrzymały zezwolenie do obrotu na terenie Polski. 
    Lista oferowanych produktów w Polsce, stale rośnie. Wysokie wymagania polskich służb sanitarnych dotyczące produktów obcego pochodzenie sprawiają, że proces badań i dopuszczania do sprzedaży jest wyjątkowo długi. 

Fakt otrzymania atestów GIS jest gwarancją najwyższej jakości produktów Herbalife.